TAYFUN BİÇER

TAYFUN BİÇER

KLASİK – ELEKTRONİK - AKUSTİK GİTAR

TAYFUN BİÇER

KLASİK – ELEKTRONİK - AKUSTİK GİTAR

Yaklaşık 15 seneden beri gitar çalmaktayım. 10 seneyi aşkın bir süredir de özel ve kurumsal alanlarda eğitmenlik yapmakta ve hazırladığım müfredatı uygun ders programı ve stratejilerle öğrencilere sunmaktayım...

Yaklaşık 15 seneden beri gitar çalmaktayım. 10 seneyi aşkın bir süredir de özel ve kurumsal alanlarda eğitmenlik yapmakta ve hazırladığım müfredatı uygun ders programı ve stratejilerle öğrencilere sunmaktayım. Pena egzersizleri, alternate picking, gamlar ve armoni bilgisi ile gitar teknikleri (hammer on, pull off, slide, bends vs.) gibi konuları, öğrencilerin yeteneklerine ve algılama biçimlerine göre değiştirip en verimli olabilecek şekilde işlemekteyim.
Bir konuya hakim olmak, bu konuyla ilgili iyi bir eğitmen olunabileceği anlamına gelmediği gibi, doğru yöntemler uygulanmadığı takdirde bunun öğrencilerin karakterleri ve yetenekleri dahilinde yanlış yönlendirme ve heves kaybına sebep olacağını gözlemlemiş bulunmaktayım. Bizim amacımız MT Müzik’de öğrenilmek istenen bilgiyi doğru bir şekilde aktarmaktır.